Вітання з Днем медичного працівника

Дата: 17.06.2022 15:24

Дорогі медичні працівники!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом!

Ваша професія - це щоденний подвиг, що вимагає цілковитої відданості, глибоких знань, вмінь, безмежної доброти, чуйності та милосердя. Це покликання і вибір - присвятити своє життя служінню іншим, дарувати здоров’я і надію, відновлювати радість життя.

У цьому жертовному, щоденному служінні  не маєте права на відпочинок, адже і вдень і вночі поруч, аби встигнути допомогти.

І сьогодні, у важкий для всіх час боротьби з російськими загарбниками, ви вкотре засвідчили, що українські медики є не лише високопрофесійними фахівцями, а й мужніми людьми, які наражаючи себе на небезпеку, рятують життя нашим захисникам.

Низький уклін Вам і щира подяка за умілі руки, подароване зцілення та надію, силу і витримку, терпіння і самопожертву, тепло, співчуття. людяність та співпереживання.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, нових досягнень, миру, наснаги, сил, добробуту та здійснення задуманого.

Зі святом вас, дорогі медики!

Селищний голова     Василь ВІТЕР