З Днем фермера!

Дата: 17.06.2022 10:18

Шановні фермери!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера!

Ви вибрали нелегкий шлях – присвятити своє життя рідній землі. Адже працювати на землі, плекати її та досягти успіху - під силу лише працьовитим, мудрим, стійким, наполегливим, цілеспрямованим і сильним людям. Напружена, сповнена складнощів робота, яка триває практично без свят і вихідних потребує колосальних зусиль та повної самовіддачі для досягнення результату.

А сьогодні, в час повномаштабної війни з росією, ця робота ще й небезпечна, але надзвичайно важлива для підтримки економіки нашої держави та наближення перемоги над ворогом.

Тож низький уклін Вам за вашу чесну і  сумлінну працю!

Міцного здоров’я Вам і вашим сім’ям, мирного неба, невичерпної наснаги, оптимізму, сил, успіху в починаннях, економічного зростання, вчасних дощів і тепла,  золота наливного колосся, щедрих ужинків.

Нехай за всіх обставин Вас чекає успіх і процвітання, ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані, а результати додають задоволення від улюбленої справи.

Зі святом Вас!

Селищний голова               Василь ВІТЕР