До уваги суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та ФОПів! До 10 липня можна взяти участь у конкурсі ваучерної підтримки бізнесу

Дата: 13.06.2022 14:18

Суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та ФОПів запрошують для участі у конкурсі ваучерної підтримки бізнесу, який триватиме до 10 липня.

Ваучери – це право на безповоротну фінансову допомогу, яка надається у розмірі:

- не більше 50 тис. грн на маркетингові ваучери;

- не більше 80 тис. грн на ваучери для сертифікації продукції.

Ваучери надаються на 2 цілі:

- на сертифікацію продукції, що може включати отримання національних сертифікатів та проведення сертифікації в міжнародних організаціях;

- маркетингові ваучери: створення / оновлення веб сайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн-магазинах; участь у маркетингових заходах (виставки, промоційні кампанії, ярмарки, бізнес-покази або інші подібні заходи); проведення промоційної та маркетингової компанії.

Документи для участі у програмі необхідно подавати у Департамент економічної політики Львівської ОДА за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 (контактний тел.: 299-92-79).

Детальна інформація за посиланням: https://loda.gov.ua/news/31490