Аграрії мають право на компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Дата: 07.06.2022 23:54

Львівщина продовжує щоденно приймати ВПО. У цей час аграрії області шукають сезонних робочих на свої плантації. Головним завданням є поєднати ці інтереси у тісній комунікації між виробниками, центрами зайнятості та територіальними громадами, які надали прихисток ВПО.

За інформацією обласного центра зайнятості, компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО.

З детальною інформацією про порядок компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО можна ознайомитись у презентації https://cutt.ly/qJAuEd5