Аграріям Львівщини відшкодують половину вартості сертифікованого насіння нішевих та овочевих культур

Дата: 07.06.2022 23:53

У Львівській обласній військовій адміністрації почали прийом від аграрних підприємств області документи на відшкодування вартості високорепродуктивного насіння нішевих та овочевих культур.

Відповідний напрям було затверджено в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами на період воєнного стану).

Прийом документів триватиме до 15 червня. Отримати консультацію щодо участі в програмах фінансової підтримки аграріїв можна за тел. (032) 255-50-62, (032) 255-05-72 або +38 066 718 09 18.

Також, ознайомитись з іншими напрямами Програми, умовами участі та переліком документів можна за посиланням https://loda.gov.ua/agr_prohramy.