1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 15:00

У перший день літа, 1 червня, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.  Цей день нагадує всім нам, дорослим, про важливість захисту прав кожної дитини, забезпечення умов для щасливого майбутнього, всебічного розвитку інтересів та здібностей наших дітей, можливості займатися улюбленою справою, знайти себе та досягти успіху в житті.

Та сьогодні, під час війни, ми боронимо не лише права, а й життя наших дітей. В один день, раптово, маленькі українці стали дорослими, змінились їх мрії і бажання, їх сприйняття світу. А так хочеться, щоб личка малечі світились від щастя і лунав їх безтурботний сміх…

Щиро вірю. що ми, усі разом, повернемо нашим дітям мир, щасливі родини, безпечне життя, сяючі усмішки. Вони житимуть у вільній, квітучій Україні і сміливо будуватимуть своє майбутнє. Будуть розвиватися, творити. вірити та любити, досягати нових вершин у Європейській Державі Україна!

Робимо все заради цього - наближаємо нашу Перемогу!

Селищний голова         Василь ВІТЕР