Увага! Штормове попередження!

Дата: 21.05.2022 19:03

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 22 травня очікуються пориви північно-західного вітру 15 –20 м/с, вдень грози.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

Пам’ятайте, що при сильному вітрі всі вікна у будинку необхідно щільно закрити. Якщо ви опинилися на вулиці, то тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередач, дерев.

Також, загроза зростає поблизу будівель, що ремонтують або споруджують. За можливості не паркуйте автомобілі під нестійкими конструкціями.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, а в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101".