До уваги керівників юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичних осіб-підприємців, що здійснюють діяльність на території Журавненської громади

Дата: 18.05.2022 15:26

На виконання доручення керівництва Львівської обласної військової адміністрації та з метою вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку Львівщини в умовах воєнного стану, доводимо до відома керівників юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичних осіб-підприємців, які проводять діяльність на території Журавненської селищної територіальної громади, щодо важливості:

1. Активізації роботи з подачі облікових, фінансових, бухгалтерських, розрахункових, аудиторських звітів та будь-яких інших документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі.

2. Забезпечення подачі звітності, визначеної пунктом 1, в строки, порядку та формі, що визначено та вимагається законодавством України, до відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади.