Інформаційне повідомлення про громадське обговорення

Дата: 09.05.2022 13:41

На виконання рішення виконавчого комітету Журавненської селищної ради від 18 квітня 2022 року « Про затвердження плану заходів на 2022 рік щодо економічного використання коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевому бюджету », з метою  врахування думки жителів с. Любша Журавненської територіальної громади продовжуємо громадське обговорення щодо припинення діяльності шляхом ліквідації юридичної особи Любшанського комунального закладу загальної середньої освіти І ступеня  Журавненської селищної ради Львівської області, що виноситиметься на розгляд Журавненської селищної ради.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 81780,  смт. Журавно, пл. С . Бандери, 2 (відділ освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради), електронна адреса: osvitazhuravno@gmail.com

Проєкт рішення тут.