Оновлено актуальний перелік громад в зонах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Дата: 07.05.2022 23:10

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам будуть здійснюватися виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується.

Станом на 06.05.2022 року в оновлений перелік територіальних громад, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації чи в оточенні (блокуванні), додалися три громади Миколаївської області та одна громада Запорізької області.

Загалом до переліку ввійшли 7 областей. Це територіальні громади Дніпропетровська ( 2 громади), Донецька ( 66 громад), Запорізька (50 громад), Луганська ( 37 громад), Миколаївська ( 18 громад), Харківська ( 51 громада) та Херсонська (49 громад).

Тобто, усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися  з цих громад, гарантовано отримають грошову допомогу від держави.

Зазначений Перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України