Благодійний фонд «Право на захист», як український партнер Агенства ООН у справах біженців розпочав роботу у Стрию

Дата: 29.04.2022 12:30

Стрий став першим містом, де розпочали реалізовувати цю програму. Невдовзі команди реєстраторів з’являться і в інших містах Львівщини.

Нагадаємо, розмір фінансової допомоги ООН для українських внутрішньо переселених становить 2220 грн на місяць на одну особу. Виплати триватимуть три місяці.

Щоб зареєструватися необхідно мати документи, що засвідчують особу та ідентифікаційний номер. Одна особа з родини може зареєструвати всіх членів сім’ї за наявності оригіналів документів. Обробка даних триватиме протягом двох тижнів.

Отримати кошти можна буде у найближчому відділенні Укрпошти.

Джерело: Стрийська РВА