Стартує прийом документів для промислових підприємств області на закупівлю обладнання

Дата: 28.04.2022 12:29

Департамент економічної політики Львівської ОВА у межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану оголошує прийом документів  для підприємств харчової, легкої, машинобудівельної промисловості Львівщини на закупівлю обладнання.

Вимоги до суб'єкта господарювання на отримання безповоротної фінансової  допомоги:

1) має намір купити устаткування, обладнання, інші основні засоби виробничого призначення;

2) має намір провести модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

3) здійснює активну господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців;

4) має зареєстроване місцезнаходження на території Львівської області;

5) виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій);

6) працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп розділу 14 «Виробництво одягу», розділу 10 «Виробництво харчових продуктів»; розділу 28 «Виробництво машин та устаткування»;

7) підприємство створило не менше 5 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації надає безповоротну фінансову допомогу суб’єктам підприємницької діяльності, які відповідають вимогам у сумі не більше 500 тис гривень.

Процедура подання заявки та комерційної пропозиції на отримання допомоги:

Заявка подається за формою, визначеною в додатку 1.

До заявки необхідно додати комерційну пропозицію від постачальника обладнання, яка повинна містити інформацію про обладнання та його вартість.

Подані заявки реєструються в журналі реєстрації із зазначенням виключно порядкового номера в хронологічному порядку прийняття, та засвідчуються підписом керівника суб’єкта господарювання.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати у департамент економічної політики ЛОДА  за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18.

Детально ознайомитись з Програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану, яка затверджена розпорядженням від 21.04.2022 №35/0/5-22ВА можна за посиланням.

Контактний телефон: 299-92-79.