Рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час великодніх свят

Дата: 20.04.2022 14:08

ГУ ДСНС України у Львівській області закликає священнослужителів та парафіян дотримуватись правил пожежної безпеки у релігійних закладах, бути обережними при користуванні відкритим вогнем, по закінченню Богослужіння, вимикати електричні прилади, постійно слідкувати за справністю електричних мереж;

Напередодні Великодніх свят багато вірян відвідуватимуть кладовища. Нагадуємо, що краще принести на могилу живі квiти, а штучної атрибутики з пластику краще уникати.

При виборі свічок слід обирати якісні свічки, краще із скляним корпусом.

Не залишайте запалені свічки без нагляду;

Не забувайте контролювати дітей, які дуже цікаві до всього навколишнього;

Ще одне правило, яке необхідне – це поділитись частинкою свята з людьми які зараз далеко від своїх домівок, від своїх рідних, які вимушено переїхали, а також тими хто героїчно захищає нашу країну від окупанта. Наша сила у єдності та спільній допомозі один одному.

Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки! Даруйте добро ближнім!