Правила поводження з газом при оповіщенні "Повітряна тривога"

Дата: 05.04.2022 12:20

Оскільки ворог не може здобути перевагу на полі бою, то вдається до постійних воєнних злочинів, обстрілюючи цивільну інфраструктуру та житлові будинки. Завдяки зусиллям наших Збройних сил у нас є час, аби заховатися при оповіщенні "Повітряна тривога".

Якщо ви знаходитесь у приміщенні, зачиніть вікна, вимкніть всі електричні та нагрівальні прилади, перекрийте газ у домі, загасіть піч та вимкніть світло.

Не нехтуйте тим, що чуєте при оповіщенні від офіційних служб. Це стосується і перекриття газу в домі (перекриття крану, що розташований над газовим лічильником). Виконуйте інструкції та переходьте до укриття.

Водночас варто пам'ятати, що впевненими у безпеці внутрішньобудинкових мереж потрібно бути завжди. І допоможе в цьому технічне обслуговування, яке необхідно проводити раз на рік.

Якщо раптом ви відчули запах газу після його включення - одразу телефонуйте 104 або резервні номери:

067-942-73-83, 067-942-73-94