ПАЛІННЯ ТРАВИ НИНІ - ЦЕ ДОПОМОГА ВОРОГОВІ!

Дата: 30.03.2022 15:52

За минулу добу рятувальники Львівщини здійснили 35 виїздів на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища складає понад 14 гектар.

Галичан не зупиняють ані штрафи, ані загроза перекидання пожеж на житлові будівлі, чи те, що така пожежа може забрати власне життя.

Вкотре звертаємось до жителів Журавненської громади!

Вже давно час усвідомити, що умисний підпал сухостою – це злочин!

Сьогодні уже не йде мова про адміністративну відповідальність, за це передбачена кримінальна відповідальність!

У період воєнного стану паління трави можуть кваліфікувати як диверсія та покарати позбавленням волі строком на п'ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна. Це передбачено частиною 2 статті 113 (вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту) Кримінального Кодексу України.

Як адміністративне покарання: штраф за випалювання опалого листя й залишків рослинності — від 3060 до 6120 гривень. Якщо виникла лісова пожежа — від 4590 до 15 300 гривень.

Схаменімося!

Майте здоровий глузд і зрозумійте, що таке господарювання приносить тільки біду.

Будьте людьми і справжніми патріотами України!

Пам'ятайте, що зараз будь-яка дія або наближає, або віддаляє нашу спільну Перемогу у боротьбі із російським фашизмом!