Центр протидії дезінформації при РНБО України: добірка фейків ворога за 04.04.2022

Дата: 05.04.2022 10:12

Експерти Центру протидії дезінформації при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних вкидів, що ворог продукував протягом 04.04.2022 року.

? Переважна більшість державних ЗМІ рф поширюють розроблену пропагандистами тезу щодо того, що геноцид українців у Бучі є спільною постановкою Служби безпеки України та західних спецслужб, зокрема Mi-6.

???? Застерігаємо: це – дезінформація!

? З електронної пошти, створеної 22.03.2022 року було здійснено масову розсилку листа до представників влади та ЗМІ від нібито бійця полку «Азов» з Маріуполя. У листі, офіційно названому фейковим керівниками «Азову», йдеться про те, що центральна влада України «залишила» військових «у пеклі», але усі готові триматися до останнього.

???? Застерігаємо: це – фейк!

? У вечірньому зведенні міноборони рф заявило, що «безконтрольна роздача зброї населенню може призвести до загибелі працівників ООН в Україні».

???? Застерігаємо: це – маніпуляція!