TacticMedAid: додаток для надання першої допомоги, який працює навіть офлайн

Дата: 04.04.2022 10:17

В умовах війни, яку розв’язала росія проти України, знання про те, як надавати першу медичну допомогу стало потребою. Надання такої допомоги потерпілому вимагає навичок та знань. Не кожному вдається зорієнтуватися у стресовій ситуації, але завдяки сучасним технологіям зробити необхідні для врятування життя кроки тепер легко.

Саме тому команди фахівців 42flows.tech, UniSafe (Дніпро), УКУ та організація STOP THE BLEED (US) створили додаток TacticMedAid, за допомогою якого можна дізнатися, як діяти у найпоширеніших на війні критичних ситуаціях. Додаток містить два розділи, цивільний та військовий. У першому описується, як допомогти при різних видах кровотеч, оскільки вони часто стають причиною смерті під час військових дій. Військовий розділ містить пояснення алгоритмів дій при різних поширених видах травм та поранень в умовах бойових дій.

Додаток абсолютно безкоштовний і працює в офлайн режимі. Поки що він доступний тільки на операційній системі iOS.

Завантажити застосунок можна за посиланням.