Важлива інформація для вступників і керівників закладів освіти! Вступна кампанія 2022

Дата: 31.03.2022 11:39

Верховна рада спростила проведення цьогорічних ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ, а також скасували ДПА.

Але вступна кампанія-2022 відбудеться!

Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО (тобто заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет документів і надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти чи віддали його керівникові закладу освіти) ? ви вже є потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти.

При наявності сертифікату учасника ЗНО, Вам необхідно зайти на свою інформаційну сторінку на сайті УЦОЯО. Якщо ні – невдовзі зможете його отримати, слідкуйте за інформацією від УЦОЯО.

Якщо цьогоріч ви закінчуєте заклад повної загальної середньої освіти (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка І?ІІ курсу коледжу), але ще не зареєструвалися для участі в ЗНО ? зробіть це до 9 квітня за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/registration

Уважно заповнюйте всі дані реєстраційної картки.

Там ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА – заповніть їх навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО.