Журавненська селищна рада
Львівська область, Стрийський район

Увага! Львівщина запускає Програму підтримки бізнесу!

Дата: 01.04.2022 15:35
Кількість переглядів: 218

Фото без опису

На період воєнного стану Львівська обласна військова адміністрація розробила Програму підтримки бізнесу. Нею можуть скористатися, як релоковані з інших областей України підприємства, так і підприємці, які працювали в області до війни.

«Програма розрахована як допоміжний інструмент до вже тих ініціатив, які запроваджує держава в частині зменшення податкових навантажень, безвідсоткових кредитів тощо. Основним її завданням є підтримка бізнесу, якому в сьогоднішніх умовах доволі нелегко. Зокрема це підтримка релокованих підприємств, експортного потенціалу, створення нових робочих місць на території Львівської області»,- розповів перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

Приблизний фінансовий ресурс, який першочергово заклали на видатки Програми - 50 млн грн.

«За результатами реалізації Програми ми плануємо створити додаткових понад 2,5 тисячі робочих місць. Вона зможе охопити 250 суб’єктів господарювання. Такими додатковими заходами ми хочемо активізувати підприємницьку діяльність, в тому числі тих підприємств, які на даний момент забезпечують і здійснюють релокацію з інших областей», - додав Андрій Годик.

Програма працюватиме через три інструменти: безповоротну фінансову допомогу релокованим виробничим підприємствам, ваучерну підтримку на маркетингові послуги або послуги сертифікації, безповоротну фінансову допомогу на закупівлю обладнання в окремих виробничих галузях.

«Так, безповоротна фінансова допомога виробничим підприємствам, які релокувались, становить 100 тис гривень за умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області. Також підприємство отримає додаткових 100 тис грн, якщо створить не менше 20 нових робочих місць», - розповів заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Орест Гринів.

Для підтримки мікро та малого бізнесу, а також експортерів Львівської області на час воєнного стану передбачена ваучерна підтримка:

- не більше 50 тис грн на маркетингові ваучери;

- не більше 80 тис грн на ваучери для сертифікації продукції.

Частка власних витрат суб’єктів господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

«Третє завдання покликане підтримати підприємства Львівської області в галузі харчової, легкої, машинобудівельної промисловості. Таким підприємствам ми також надаємо безповоротну фінансову допомогу у розмірі не більше 500 тис грн на закупівлю обладнання. Також є умова створити не менше 5-ти робочих місць»,-  пояснив Орест Гринів.

Обов’язкова вимога до участі у програмі – реєстрація підприємства на території Львівщини.

«Це стосується як тих, які до 24 лютого вже були зареєстровані на території Львівської області, так і тих, які переїжджають до нас з інших областей. Це має бути взаємовигідна співпраця. Фактично з однієї сторони – ми надаємо фінансову підтримку підприємствам, з іншої сторони підприємства зареєструвавшись тут фактично у вигляді податків і зборів будуть наповнювати місцеві бюджети»,- наголосив Андрій Годик.

Сьогодні Програма перебуває на затвердженні і вже найближчим часом підприємці зможуть скористатися її можливостями.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень