Ні дня без фейку: добірка за 31 березня

Дата: 01.04.2022 09:08

Експерти ЦПД при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних «вкидів», що ворог продукував протягом 31.03.2022 року.

? Пропагандисти рф повідомили, що Україна силоміць утримує у своїх портах 68 іноземних суден. Зазначається, що рф щодня відкриває коридор для їх виходу з територіальних вод України, проте екіпажі не залишають порти, посилаючись на загрозу атак з України.

???? Застерігаємо: це – фейк!

? Міноборони рф заявило, що володіє листами Хантера Байдена (сина президента США) щодо роботи біолабораторій в Україні. Ворог зазначає, що Байден відіграв значну роль у проведенні робіт з патогенами, профінансувавши їх.

???? Застерігаємо: це – фейк!

? рф транслює Заходу наратив «ви втратите більше, ніж ми». Йдеться про світовий туризм, що, за даними російських ЗМІ, втратить 7 млрд доларів через санкції. Насправді ж, лише Єгипет, наприклад, заробляє на туризмі понад 5 млрд доларів на рік.

???? Застерігаємо: це – маніпуляція!