Електронний кабінет платника податків функціонує - ДПС

Дата: 25.03.2022 13:37

Електронний кабінет платника податків функціонує. Сертифікати ІДД ДПС буде автоматично перевипущено ще на один рік

Платники податків, як і раніше, можуть подавати звітність, заяви на перекидку чи повернення зайво або надміру сплачених коштів, листуватися з органами ДПС, перевіряти стан розрахунків з бюджетом тощо через Електронний кабінет.

Нагадуємо платникам, що на запити платників, не пов’язані з запровадженим воєнним станом в країні, відповіді тимчасово не надаватимуться. Сертифікати користувачів КНЕДП ІДД ДПС, термін яких завершується, буде автоматично перевипущено ще на один рік. Тобто, за один день до закінчення строку чинності старого сертифіката буде здійснено формування нового. При цьому, особистий ключ користувача не зміниться.