Ні дня без фейку: добірка за 24 березня

Дата: 25.03.2022 10:48

Працівники ЦПД при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних «вкидів», які ворог продукував протягом 24.03.2022 року.

?? Окупаційні війська в Маріуполі поширюють інформацію, що Україна кинула місто напризволяще, Запоріжжя не приймає біженців, а Одеса вже російська.

???? Застерігаємо: це – дезінформація!

?? На окупованих територіях ворог намагається ввести в обіг власну валюту і тим самим включити ці території у власну грошову орбіту. На думку ворога, це повинно ускладнити взаємодію нашої держави з її громадянами.

???? Застерігаємо: це – маніпуляція!

?? Віце-прем’єр росії попередив європейські країни про відсутність альтернативи російському газу та назвав повну відмову від цього енергоносія «апокаліптичним сценарієм».

???? Застерігаємо: це – маніпуляція!

?? міністерство оборони рф показало схему «контролю США біологічних лабораторій в Україні», в якій фігурують мільярдер Джордж Сорос та син Джо Байдена Хантер.

???? Застерігаємо: це – фейк!

Центр протидії дезінформації