Виділено одноразову матеріальну допомогу потребуючим жителям громади

Дата: 24.03.2022 11:28

На черговому засіданні комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету, яке відбулось 23 березня під головуванням першого заступника селищного голови Світлани Самсонової, розглянуто. 11 заяв мешканців Журавненської громади щодо надання матеріальної допомоги.

У результаті обговорення та вивчення усіх наданих заявниками документів, комісія одноголосно прийняла рішення про виділення одноразової матеріальної допомоги п’ятьом мешканцям громади на лікування та трьом мешканцям громади - на поховання.

Відповідно до рішення членів комісії, питання надання матеріальної допомоги на лікування одному жителю громади рекомендовано винести на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Журавненської селищної ради. Також дві заяви щодо надання матеріальної допомоги відкладено до розгляду на комісії після отримання повного пакету необхідних документів.