Спалювати суху траву сьогодні – це ЗЛОЧИН!

Дата: 20.03.2022 10:52

За минулу добу надзвичайники Львівщини ліквідували 88 пожеж сухої трави, вогонь знищив понад 12 га.

«Коли в Україні від ворожих обстрілів гинуть люди, коли спопеляються цілі міста і села, мешканці Львівщини спалюють рідну землю власноруч! У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити Україну, свою землю спалюючи суху траву – це ЗЛОЧИН!

Постійні виїзди рятувальників на ліквідації пожеж сухостою – це зайві витрати ресурсів. А вони зараз так потрібні нам для перемоги!», - наголошують у ГУ ДСНС у Львівській області.

Отже, дотримуйтесь простих правил.

- Не паліть траву і сміття.
- Допомагайте рятувальникам - не підкидайте їм роботи у вигляді гасіння наслідків неконтрольованих господарських ритуалів з вогнем.
- Повідомляйте про паліїв і за можливості проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями;

Будьте людьми і справжніми патріотами своєї України і пам'ятайте, що зараз будь-яка дія або наближає, або віддаляє нашу спільну Перемогу!