Комунальні послуги необхідно сплачувати

Дата: 18.03.2022 12:40

У Львівській області всі об’єкти критичної інфраструктури працюють належним чином.

За три тижні війни на Львівщині не було значних перебоїв в роботі служб, що відповідають за комунальні послуги. Їх працівники цілодобово на сторожі безпеки та комфорту мешканців області.

Надійна робота комунальних служб, в т.ч. підприємств електро-, газо-, тепло-, водопостачання в умовах воєнного стану може бути забезпечена виключно у випадку оплати за спожиті енергоносії.

Відповідні служби забезпечують постійний доступ населення до газу, електрики та води. А це комфорт та безпека мешканців області та українців, які знайшли тут притулок.

Кожного закликаємо зробити свій внесок у забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, оплативши комунальні послуги. Водночас до осіб, які займаються підбуренням та закликами про несплату комунпослуг будуть вживатися відповідні заходи.