Сьогодні відзначаємо День Українського Добровольця!

Дата: 14.03.2022 12:15

14 березня в Україні відзначається День Українського Добровольця, який установлений Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Сьогодні, в час війни, коли весь український народ став на захист своєї землі від російської орди, кожен з нас став добровольцем. Тероборона, добровольчі батальони, волонтерські загони демонструють неймовірну сміливість, незламність, самовідданість, готовність разом з ЗСУ стояти на смерть і вибороти Перемогу.

Країну вільних, мужніх, рішучих, справедливих, гідних і героїчних людей, воїнів-добровольців неможливо подолати!

Разом ми нездоланна сила! З нами Бог і за нами Перемога!

Слава Україні!

Героям Слава!

Смерть ворогам!

Вічна Слава полеглим Героям України!