До уваги аграріїв: на період воєнного стану можна не реєструвати сільгосптехніку

Дата: 10.03.2022 10:34

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації інформує, що на період воєнного стану можна не реєструвати сільгосптехніку.

Міністр аграрної політики та продовольства України підписав наказ № 154 «Про технічне забезпечення комплексу польових робіт в умовах воєнного стану 2022 року» відповідно до якого дозволяється експлуатація с/г техніки без реєстрації.

Це стосується, зокрема:

• тракторів;
  • самохідних шасі;
  • самохідних с/г, дорожньо-будівельними та меліоративними машинами;
  • інших с/г машин та їх складових вітчизняного й іноземного виробництва.

Однак, після того, як буде припинено воєнний стан на всій території України або в її окремих місцевостях, аграрії будуть зобов’язані зареєструвати (перереєструвати) машину протягом 90 днів.

Метою прийняття такого рішення є забезпечити безперебійну роботу агропромислового комплексу  та проведення весняно-польових робіт.