Працюють чат-боти для виявлення випадків завищених цін

Дата: 07.03.2022 12:55

Львівщина вже як 12 днів є надійним тилом для людей, які постраждали від військових дій російської федерації та змушені були покинути власні домівки. Зокрема, станом на сьогодні Львівська область прийняла вже 63, 5 тисяч вимушено переміщених осіб.

Відтак, якщо ви приїхали на Львівщину, ховаючись від бойових дій та хочете орендувати помешкання або скористуватись будь-якою послугою і виявляєте випадки завищених цін, задля уникнення подібних ситуацій створено чат-бот @derzhspozhivsluzhba_bot.

Також у разі виявлення випадків відмови представника бізнесу у розрахунку карткою при оплаті товарів/послуг створено чат-бот @pos_terminals_bot.

Львівщина застерігає своїх мешканців від мародерів та «хитрих бізнесменів»!