Не залишайте укриттів без «Оповіщення ЦЗ»

Дата: 04.03.2022 09:30

Якщо сирена та телеграм-канал «Оповіщення ЦЗ» повідомляють про тривогу, це стосується не лише Львова, а усієї Львівщини. Жителям області рекомендуємо уважно слухати оповіщення, йти в укриття та не виходити звідки без офіційного підтвердження про відбій тривоги.

«Коли ви чуєте звук сирени чи отримуєте відповідне повідомлення від телеграм-каналу «Оповіщення ЦЗ» це означає, що на всій території Львівської області є небезпека. Якщо сирена припинила працювати, це не означає, що небезпеки уже немає. Відбій повітряної тривоги настає тоді, коли сирена звучить вдруге і надходить сповіщення від телеграм-каналу», - закликав начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Якщо звучить сигнал тривоги, необхідно увімкнути телеканали Перший Західний, Правда тут. Львів, НТА або UA:Львів. Також алгоритм дій подають: радіо Перше, Львівська хвиля, Люкс, Вголос та Незалежність.

Крім того, детальну інструкцію публікують на телеграм-каналі Оповіщення ЦЗ (https://t.me/dczloda) Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Під час повітряної тривоги:

• Заборонено перебувати на вулиці;
  • Потрібно вимкнути світло та газ, взяти документи, харчі та воду;
  • Слід перейти в укриття чи найбільш безпечне місце вдома (ванна кімната, підвал).

Це дії, які можуть врятувати життя. Бережіть себе та рідних! Беріть інформацію лише з офіційних джерел.