Важливо! Комендантська година на Львівщині без змін: з 22:00 вечора по 06:00 ранку

Дата: 01.03.2022 16:55

Сьогодні в мережі з’явилась інформація про запровадження нового часу комендантської години у Львівській області. Але ці повідомлення не відповідають дійсності. Просимо взяти до уваги, що час комендантської години на Львівщині залишається з 22:00 до 06:00 год.

Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Варто залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття.

Комендантська година є необхідним заходом в контексті активної військової фази агресії РФ проти України. Вона має посилити порядок та безпеку людей. Закликаємо всіх суворо дотримуватись чинних обмежень.