До уваги мешканців Журавненської громади!

Дата: 01.03.2022 12:53

Шановні жителі Журавненської громади!

Станом на 01 березня ситуація на території нашої громади стабільна і контрольована.

ЩО ЗРОБЛЕНО

Створено Раду оборони Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області, яка цілодобово здійснює оперативний контроль за ситуацією та невідкладно реагує на вирішення головних питань життєзабезпечення громади. Налагоджено цілодобовий зв'язок з Стрийською районною військовою адміністрацією та Львівською обласною військовою адміністрацією.

Організовано загони територіальної оборони Журавненської ТГ по усій території, призначені для виконання завдань територіальної оборони на теренах громади.

Об’єкти життєзабезпечення громади забезпечені цілодобовою надійною охороною.

Медичні служби працюють в звичайному режимі.

В населених пунктах громади постійно проводиться патрулювання територій працівниками підрозділів поліції та членами громадських формувань для охорони громадського порядку.

З 27 лютого в смт. Журавно працює пункт прийому необхідних речей для військових та тимчасово переміщених осіб. Адреса: смт. Журавно, вул. Зелена, 5, КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості». Відповідальна особа: Кахній Марія Андріївна, моб. тел. 0673626336.

Проводиться робота по облаштуванню переміщених та евакуйованих осіб. Визначено 5 закладів для проживання тимчасово переміщених осіб. Уповноважена особа щодо поселення - Феденьків Іванна Михайлівна, моб. тел. 0964651595.

Для знищення бронетехніки та танків ворога посилено виготовляються протитанкові «їжаки» та коктейлі «Молотова».

Визначаємо місця та завозимо необхідний матеріал для встановлення блокпостів та оборонних споруд при необхідності, щоб унеможливити пересування ворога.

Шановні жителі громади!

Наголошуємо:

дотримуйтесь комендантської години;

вживайте заходи зі світломаскування власних домівок: вимикайте світло в оселях; зашторюйте вікна; гасіть вуличне освітлення своїх будинків;

будьте пильні, при виявленні підозрілих осіб, міток, пристроїв, підозрілих речей, машин терміново повідомляйте про них поліцію, старост та підрозділи територіальної оборони;

не піддавайтесь на провокації і фейки, користуйтесь тільки офіційною інформацією.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!