Втрати ворога за чотири доби від початку вторгення – більше 5000 тисяч окупантів

Дата: 28.02.2022 09:26

Ворожі сили росії продовжують зазнавати втрат, як серед технічних засобів, так і особового складу. Від початку наступу, тобто від 24 лютого і до ранку сьогоднішнього дня, окупантів поменшало на понад 5000 осіб. Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

Збройні Сили Україні надалі мужньо захищають країну від окупанта. Сумарні втрати ворога станом на 06:00 годину складають:

• Літаки 29
  • гелікоптери 29
  • Танки 191
  • Бойові броньовані машини 816
  • Гармат 74
  • ЗРК БУК 1
  • Град 21
  • Автомобільна техніка 291
  • Цистерни 60
  • БпЛА ОТР 3
  • Кораблі/катери 2
  • Засоби ППО 5
  • Особовий склад орієнтовно 5300 (уточнюється)

Зверніть увагу, що ці показники орієнтовні, оскільки їх вкрай складно отримувати після бою, адже командири насамперед зосереджуються на веденні бою/

«Інформація орієнтовна і може уточнюватись. Крім того, інформацію ми можемо отримати лише по завершенню бою, а бої бувають вкрай тривалі у часі. Надходження даних може відбутись наступного дня, а іноді і через день. Крім того, якщо бій тривав вночі, і розпочався в одну календарну дату, а завершився в іншу, то доволі складно відділити у яку саме добу стались ті чи інші втрати», - повідомила заступниця.

Слава ЗСУ! Слава Україні!