Урочисто відкрито нове приміщення КУ ЦНСП Журавненської селищної ради

Дата: 16.02.2022 15:24

14 лютого урочисто відкрили відремонтоване приміщення КУ ЦНСП Журавненської селищної ради, що знаходиться в селищній раді селища Журавно по пл. С.Бандери, 2.

В обряді освячення приміщення, яке провів  о. Роман Гринишин, взяли участь селищний голова Василь Вітер, перший заступник селищного голови Світлана Самсонова, директор КУ ЦНСП Журавненської селищної ради Ярослава Дашавська та працівники селищної ради.

Селищний голова подякував усім, хто доклав зусиль. аби ремонтні роботи відбулися максимально швидко та якісно. Тепер працівники соціальних служб мають можливість працювати в  комфортних умовах, у світлих робочих кабінетах, які укомплектовані новими меблями.

Василь Вітер привітав працівників КУ ЦНСП Журавненської селищної ради та побажав результативної, плідної праці, адже всі умови для цього створені.