Сьогодні в Україні День єднання!

Дата: 16.02.2022 09:00

14 лютого 2022 року Володимир Зеленський підписав Указ № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

Для посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість Президент оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

У цей день передбачено:

• підняття Державного Прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;
  • виконання о 10.00 Державного Гімну України;
  • провелення закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Так, о 10.00 год, на площі С.Бандери смт. Журавно відбудеться урочисте розгортання Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України.

Запрошуємо мешканців громади також приєднатись до акції та показати всьому світу, що народ України єдиний!