Відбулось пленарне засідання 14 сесії 8 скликання Журавненської селищної ради

Дата: 12.02.2022 17:00

10 лютого відбулось пленарне засідання 14 сесії 8 скликання Журавненської селищної ради, яке провів селищний голова Василь ВІТЕР.

Напередодні, на засіданнях профільних депутатських комісій селищної ради, члени комісій вивчили та обговорили проєкти рішень, які виносились  на порядок денний  сесії.

На пленарному засіданні депутати розглянули усі питання, передбачені порядком денним і прийняли відповідні рішення.

Депутати заслухали і проголосували за:

• затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2021 рік;
  • внесення змін до показників бюджету Журавненської селищної ради на 2022 рік;
  • затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради та розпорядження селищного голови у міжсесійний період;
  • внесення змін до рішення 6 сесії VIII скликання № 6-169 від 27.04.2021 року «Про утворення добровільних пожежних дружин на території Журавненської селищної територіальної громади»;
  • участь Журавненської селищної ради у обласному Конкурсі проєктів регіонального розвитку у 2022 році;
  • припинення виборчих комісій, утворених у 2006 році, шляхом ліквідації;
  • встановлення пільгового розміру річної орендної плати за оренду нерухомого майна КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
  • встановлення пільгового розміру орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах Журавненської селищної територіальної громади.

Своїм рішенням депутати надали дозвіл на:

• виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт будівлі із заміною внутрішніх та зовнішніх інженерних комунікацій Народного дому за адресою: пл.Ст.Бандери, 23, смт.Журавно Стрийського району Львівської області»;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт приміщень для функціонування Центру надання адміністративних послуг Журавненської селищної ради  (II етап) за адресою: пл. Ст.Бандери, 2, смт.Журавно Стрийського району Львівської області»;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт покрівлі адмінбудинку селищної ради за адресою: пл. Ст. Бандери, 2, смт.Журавно Стрийського району Львівської області»;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт фасаду адмінбудинку селищної ради за адресою: пл. Ст. Бандери, 2, смт.Журавно Стрийського району Львівської області»;
  • встановлення огорожі по периметру єврейського кладовища в смт.Журавно Стрийського району Львівської області відповідно до звернення Благодійної організації «Благодійний фонд І-ЕС-ДЖЕЙ-ЕФ Східна Європа».

Депутатський корпус затвердив:

• Програму відшкодування витрат за надані пільги з безкоштовного зубопротезування для окремих категорій громадян Журавненської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки;
  • Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Журавненської селищної територіальної громади;
  • Переліки першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Журавненської селищної ради на 2022 рік;

Депутати одноголосно підтримали звернення депутатської фракції Європейська Солідарність у Журавненській селищній раді щодо необхідності збільшення видатків з державного бюджету на оборону та зміцнення обороноздатності Держави. Також одноголосно прийняте рішення про виділення субвенції в розмірі 50 тис гривень для комплектування батальйону територіальної оборони Стрийського району. Перед депутатами виступили завідувач сектору з питань оборонної роботи Стрийської райдержадміністрації Руслан Гаврилюк, командир батальйону територіальної оборони району Олег Козак та начальник першого відділу Стрийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Петро Луцишин, які розповіли про хід комплектування батальйону територіальної оборони, його завдання та призначення, як вступити на військову службу за контрактом та у резерві.

Значна частка питань, розглянутих на засіданні сесії - земельні питання, зокрема про виготовлення проектів відведення та технічних документацій із землеустрою, затвердження технічних документацій та проектів відведення із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, ОЖБ, ведення городництва, передачу в оренду та ін.

Прийнято звернення депутатів селищної ради до Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації щодо завершення процедури з виокремлення об’єктів історичної спадщини місцевого значення – палацу Скшинських-Чорторийських та господарських будівель, частини парку, який входить у майновий комплекс комунальної власності обласної ради, провести усі необхідні реставраційні роботи та внести їх у перелік туристичних маршрутів Львівської області.

Також одноголосним рішенням депутати виділили грошову допомогу на лікування жителям Журавненської громади.

З поіменним голосуванням можна ознайомитись на офіційному сайті Журавненської селищної ради у розділі Офіційні документи, де також будуть оприлюднені прийняті рішення у терміни згідно вимог законодавства.