З метою захисту прав та законних інтересів дітей

Дата: 04.02.2022 21:31

03 лютого селищний голова Василь ВІТЕР провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Журавненської селищної ради.

Комісія, відповідно до покладених на неї повноважень, розглянула ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

На порядок денний винесли питання:

- про доцільність/недоцільність призначення опікуна над малолітніми дітьми;

- про надання дозволу матері на укладання договору дарування ½ частини будинку право користування яким належить дітям;

- про продовження терміну перебування дітей у сім’ї патронатного вихователя

-про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої дитини.

За результатами розгляду, після попереднього детально вивчення фактів і обставин по кожному питанню, комісія прийняла виважені і компетентні рішення виключно в інтересах дітей і які відповідають завданням, покладеним на соціальні служби та орган опіки і піклування.