Запрошуємо на zoom- конференцію "Сімейні фермерські господарства: чому це вигідно і за яких умов"

Дата: 24.01.2022 15:15

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації запрошує представників сімейних фермерських господарств та потенційних учасників СФГ взяти участь в конференції на тему: «Сімейні фермерські господарства: чому це вигідно і за яких умов»

Онлайн-конференція відбудеться 26 січня об 11:00 на платформі Zoom.

«Унікальність цієї події в тому, що вона присвячена роз’ясненню останніх змін в податковому законодавстві. Ми пояснимо чому в контексті цих змін, реєструватись фермерським господарствам вигідно, а також розкажемо про інструменти фінансової підтримки, які будуть діяти для сімейних фермерських господарств у 2022 році на рівнях обласного та державного бюджетів. Для сімейних фермерських господарств будуть певні пільги, про які, власне, ми хочемо розповісти. Особливо, це актуально для осіб,  які проживають в сільській місцевості. Це якраз та можливість, коли справу свого життя можна трансформувати в бізнес», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Вона також додала, що на Львівщині, станом на сьогодні є 59 одиниць СФГ,  що майже вдвічі більше, ніж минулого року.

На заході розглянуть питання:

•  Програми фінансової підтримки аграріїв з державного та обласного бюджетів у 2022 році;
  •  Нова податкова реформа в частині оподаткування СФГ і власників с/г земель;
  •  Алгоритм створення СФГ;
  • ЄСВ: сімейні фермерські господарства мають право на отримання часткової компенсації;
  • Субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та на заходи з поліпшення громадських пасовищ.

Для участі в онлайн-конференції реєструйтесь за посиланням.

Посилання для підключення в Zoom.

Джерело: Львівська обласна державна адміністрація