Соціальні відеоролики з з питань кібергігієни та кібербезпеки

Дата: 14.01.2022 15:25

Координатор проектів ОБСЄ в Україні реалізує проєкт “Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки”. В рамках даного проекту, В партнерстві з Національним агентством з державної служби та Українською школою урядування, Координатор розробив ряд відеороликів, що отримали висновок Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо їх належності до соціальної реклами.

Відеоролики мають на меті підвищувати обізнаність посадових осіб державної влади та місцевого самоврядування з основними правилами кібергігієни, дотримання яких дозволить підвищити рівень  кібербезпеки, особливо на робочому місці, і убезпечить від шахраїв, хакерів, а також мисливців за персональними даними.