Розпочато підготовку проєктів Журавненської громади на Конкурс місцевих ініціатив 2022

Дата: 13.01.2022 16:40

12 та 13 січня селищний голова Василь Вітер за участі першого заступника селищного голови Світлани Самсонової, начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини селищної ради Романа Артемчука та начальника фінансового відділу селищної ради Мар’яни Іваськів керівниками загальноосвітніх та позашкільних закладів громади, старостами населених пунктів громади, директором КНП «Журавнівська міська лікарня» провів робочу нараду з розгляду питань підготовки пропозицій, розробки та реалізації проєктів для участі у обласному Конкурсі проєктів місцевих ініціатив у 2022 році.

Цьогоріч реєстрація проєктних заявок розпочалась 4 січня і триватиме до. 21 лютого 2022 року.

Керівники закладів освіти попередньо підготували та представили на розгляд учасників наради пропозиції проєктів, які планують подати на участь у конкурсі від громади по напряму «Освіта».

В ході обговорення надано відповідні рекомендації, визначено пріоритетні напрями проєктних заявок, узгоджено план дій у найближчі терміни.

Адже, до 10 лютого ц.р., має бути напрацьований перелік проєктів, які подаватимуться на Конкурс від Журавненської громади, які попередньо будуть обговорені з депутатами та схвалені рішенням сесії Журавненської селищної ради.

Відзначимо, що цьогоріч у Конкурсі передбачено ряд змін, – затверджено нові напрями, мінімальна вартість проєктів стартує від 200 тисяч гривень, максимальна сума субвенції з обласного бюджету – 750 тисяч гривень.

Серед нових пріоритетів у Конкурсі 2022 додали зокрема історико-культурну спадщину та туризм, а також напрям спорт та молодь.

Отож, на 2022 рік у Конкурсі проєктів місцевих ініціатив визначено такі пріоритети:

• Заклади загальної середньої та фахової передвищої освіти
  • Заклади дошкільної та позашкільної освіти
  • Охорона здоров’я
  • Культура
  • Безпека
  • Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради та заклади профтехосвіти
  • Історико-культурна спадщина та туризм
  • Молодь і спорт
  • Інше

З умовами та деталями Конкурсу проєктів місцевих ініціатив 2022  можна ознайомитися тут.