Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.01.2022 16:09

11 січня під головуванням першого заступника селищного голови Світлани Самсоновоі відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Журавненської селищної ради.

На розгляд комісії  винесли питання:

• про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини;
  • про доцільність/недоцільність надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька;
  • про доцільність/недоцільність повернення дітей їхній матері;
  • про стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей.

Дані питання попередньо детально вивчені службою у справах дітей, з’ясовано факти і обставини по кожному питанню.

За результатами розгляду матеріалів, заслухавши членів комісії та присутніх заявників та запрошених, комісія прийняла виважені і обґрунтовані рішення спрямовані на захист прав і інтересів дітей. Прийняті комісією рішення взяті на контроль до їх повного виконання.