З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 11:17

Дорога громадо!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та найвеличнішим, світлим та радісним святом - Різдвом Христовим!

Подякуймо 2021 року, у якому ми з вами гідно прожили кожну мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги, долаючи виклики та випробування, працюючи на благо своєї сім’ї, громади, України. Вдячний усім, хто трудився для розвитку нашої громади в культурних, освітніх, медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Усім, хто допомагав творити нову історію громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього.

Новорічні свята завжди приносять дивовижні миті, незабутні хвилини щастя, радості і благодаті. Нехай і Новий 2022 рік принесе Вам радість зустрічі з дорогими людьми, виконання усіх задумів і помислів, досягнення нових успіхів, допоможе знайти гармонію і радість в житті, надихне на здійснення благородних справ.

Щиро зичу всім любові та довіри, здоров’я та благополуччя, міцної віри в серці та незламності духу. Повірмо в себе, підтримуймо один одного, згуртуймося навколо спільної мети.

Нехай зі співом української колядки над кожною родиною зійде Боже благословення, у кожній оселі панує мир і спокій, добро і злагода, лунає дзвінкий дитячий сміх і все навколо наповниться світлою різдвяною радістю.

Нехай Різдво Христове сповнює наші душі торжеством духовного звершення, об`єднає усіх нас в добрі, щедрості, турботі про ближнього і милосерді.

З Новим Роком!

Христос Рождається! Славімо Його!

Хай радість і добро несе тиха Ніч Свята,

Хай освітлює вам шлях зірка золота,

А у небі зорепад справджує бажання!

Щастя вам, Веселих Свят, миру і кохання!

Голова селищної ради            Василь ВІТЕР