Спрощено процедуру отримання „пакунка малюка”

Дата: 28.12.2021 09:20

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” та виплати грошової компенсації її вартості.

Тепер батькам новонароджених не потрібно подавати довідки про неотримання ,,пакунка малюка” у закладі охорони здоров’я у паперовій формі.

Також уточнено механізм звернення за отриманням грошової компенсації через ,,єМалятко” шляхом подання заяви в електронній формі.

Надано право на отримання ,,пакунка малюка” у разі народження дитини на тимчасово окупованій території України.

Крім того, удосконалено механізм здійснення контролю за цільовим використанням коштів грошової компенсації, уточнено механізм контролю за поверненням ,,пакунків малюка” у разі встановлення їх неповної комплектації або пошкодження.

За інформацією  Міністерства соціальної політики України