Відкриття оновленої бібліотеки

Дата: 21.12.2021 12:05

20 грудня відбулося відкриття оновленого приміщення філії  КУ «Публічна бібліотека Журавненської селищної ради» с. Новошини. Завдяки великим старанням, наполегливості та власному ентузіазму бібліотекаря Оксани Михайлишин, яка своїми силами зробила ремонт приміщення, мешканці села матимуть змогу позичити книгу та відпочити у затишній залі книжкового царства.

Слова щирої вдячності за велику проведену роботу прозвучали в адресу Оксани Зіновіївни від селищного голови Василя Вітра, адміністрації відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Журавненської селищної ради Романа Артемчука і Надії Башти та голови  комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку, інвестицій Степана Федана.

Запрошуємо мешканців села до відвідин місцевої бібліотеки, яка, до речі, поповнилася новим книжковим фондом. Цікаво буде кожному…