Подарунки від Святого Миколая

Дата: 18.12.2021 15:26

Насичений подіями рік добігає до кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Подарунків від Святого Миколая чекають з нетерпінням всі, а особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення казкових мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків.

В переддень Святого Миколая, за сприяння селищного голови Василя Вітра, омріяні подарунки з побажаннями здоров’я, радісних і щасливих свят від наших благодійників та меценатів отримали діти - сироти, діти з інвалідністю, діти, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, школярі, вихованці дитячих садочків Журавненської громади. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро.

Не оминув Святий Миколай і людей похилого віку, які перебувають у паліативному відділенні Журавненськоі лікарні.

Висловлюємо щиру подяку благодійникам та меценатам за підтримку і допомогу. Хай Вам Бог посилає своє благословіння за ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.