Оголошено конкурс малих грантів для громадських організацій у сфері психічного здоров’я

Дата: 10.12.2021 12:04

Україно-швейцарський проєкт «Психічне здоров’я для України» оголошує про початок конкурсного відбору для участі в програмі малих грантів «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах 2022».

Конкурс відкритий для громадських організацій, діяльність яких пов’язана із сферою психічного здоров’я. Переможців відбору з найкращими проєктами Україно-швейцарський проєкт підтримає малим грантом на суму 5 000 Швейцарських франків (біля 140 тисяч гривень). Також команда проєкту «Психічне здоров’я для України» надаватиме супервізії та консультації переможцям конкурсу в ході виконання проєктів.

Старт виконання проєкту – березень 2022, завершення – вересень 2022.

Заявки на участь в програмі малих грантів приймаються з 13 до 26 грудня 2021 року.

Детальна інформація стосовно критеріїв відбору, подачі заявки на участь та процесу відбору тут.