З Днем Збройних Сил, шановні земляки!

Дата: 06.12.2021 13:10

Поклін народу, що жадає волі,

Державність поверта через віки,

Низький поклін тобі, вкраїнська земле,

З Днем Збройних Сил, шановні земляки…

Такими словами розпочалися урочистості з нагоди відзначення дня Збройних Сил України в КУ «Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради» за участю творчих колективів закладу культури смт.Журавно (кер.С.Ковалець) та філії Народного дому с.Монастирець (директор – Г.Лисевич).

Селищний голова Василь Вітер привітав присутніх зі святом, подякував родинам новітніх героїв Журавненщини за подвиги їхніх рідних, вручив квіти.

Приємно, що на заході були присутні учасники - земляки російсько – української війни, які воювали на Сході.

Пам’ятною хвилиною та покладанням квітів вшанували загиблих земляків в селищі Журавно, селах Дубравка, Сулятичі та Монастирець.

Слава захисникам України!