Дякуємо вам, дорогі наші захисники!

Дата: 06.12.2021 08:32

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України – Днем сили і могутності української армії!

Це Ваше свято - свято мужніх, сміливих людей, справжніх патріотів, тих, хто вибрав справою свого життя захист Батьківщини.

Сьогодні наші Збройні Сили пройшли перевірку на боєздатність, стійкість, витримку й відповідальність у виконанні покладеної на них важливої місії - захист українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни.

Українські воїни дають гідну відсіч збройній агресії проти України та захищають нас, наше мирне життя, дають можливість працювати, навчатись, розбудовувати нашу країну.

Щиро дякую Вам, наші захисники, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини.

Бажаю залишатися професіоналами військової справи, людьми честі і обов'язку, відданими патріотами. Незламного бойового духу, мужності,  миру, спокою, Божого захисту! Нехай Ви і Ваші рідні будуть здорові та щасливі.

Вічна пам’ять цього дня полеглим воїнам, які віддали життя за Україну. Низький уклін їхнім батькам.

Вічна слава полеглим Героям!

Слава Збройним Силам! Слава Україні!

Селищний голова    Василь ВІТЕР