Запрошуємо долучитись до благодійної акції «Дітям від щирих сердець»! Зробимо добру справу разом!

Дата: 30.11.2021 16:11

Напередодні Новорічних та Різдвяних Свят, натхненні святковим настроєм і добрими традиціями, ми стаємо уважнішими й добрішими один до одного, намагаємося проявляти більше любові і турботи до ближніх. Щороку, в передноворічні та різдвяні дні, добра казка у вигляді благодійних вчинків і корисних справ перетворює наші будні в свята. З особливим нетерпінням діти чекають 19 грудня – свята Миколая Чудотворця, що є уособленням добра і людяності.

Як же це чудово, коли у тебе є сім’я і є люди, які постійно про тебе турбуються! На превеликий жаль, не кожна дитина може розказати про хороше дитинство, увагу зі сторони батьків, а є такі, які навіть не уявляють, як це мати сім’ю, турботу і ласку.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Журавненської селищної ради», Служба у справах дітей проводить благодійну акцію добра й милосердя «Дітям від щирих сердець» під час якої небайдужі мешканці громади стануть помічниками Святого Миколая для дітей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Бажання дітей досить скромні, вони не замовляють дорогих подарунків. Це можуть бути абсолютно прості, на перший погляд, речі, але родини цих дітей не мають можливості їх купити,

Всі, хто хоче долучитися до доброї справи, можуть це зробити вже зараз. Запрошуємо всіх небайдужих прийняти участь.

19 грудня всі зібрані подарунки будуть передані у сім’ї зі складними життєвими обставинами.

Зробимо добру справу разом! Подаруємо промінчик щастя та маленьке диво! І нехай Миколай прийде до кожної дитини!

Якщо Ви бажаєте долучитися до акції і стати помічником Святого Миколая, просимо звертатися за адресою:

смт.Журавно, пл.. С.Бандери 2.

Служба у справах дітей Журавненської селищної ради та КУ «Центр надання соціальних послуг Журавненської селищної ради».

Контактні особи: Демків Галина (0978661940) та Фастнахт Микола (0630201883)