«Тільки не мовчи»

Дата: 01.12.2021 16:05

Сьогодні, 1 грудня, фахівцем соціальної роботи КУ «ЦНСП Журавненської селищної ради» Фастнахтом М.А спільно з начальником служби у справах дітей Журавненської селищної ради Демків Г.І. згідно запланованих заходів до Всесвітньої акції "16 днів проти насильства" проведено вуличну акцію «Тільки не мовчи» на території ринку смт.Журавно.

Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення Журавненської громади з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.