Увага! ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" повідомляє про планові роботи в електромережах

Дата: 29.11.2021 08:00

ПрАТ "Львівобленерго" повідомляє про заплановані відключення електроенергії для проведення ремонтних робіт

ПЛАНОВІ РОБОТИ 29.11.2021

ПЛАНОВІ РОБОТИ 01.12.2021

ПЛАНОВІ РОБОТИ 02.12.2021

ПЛАНОВІ РОБОТИ 03.12.2021

З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Планові відключення". Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт - на сайті "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Чому немає світла".  Аби заздалегідь дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи, отримувати повідомлення про аварійні відключення електроенергії, а також швидко подавати показники електролічильника та дистанційно замовити послуги, споживачі можуть зареєструватися у сервісах "Львівобленерго" у Telegram або Viber.